Nr katalogowy: 212

Jean BULIO (1827-1911)

Nr katalogowy: 212

Safona

brąz złocony; biały marmur; wys. figury: 52 cm.
Francja, k. XIX w.
estymacja: 11 000 - 13 000 zł