Nr katalogowy: 210

Léon PILET (1840-1916)

Nr katalogowy: 210

Dziewczynka z lalką

brąz złocony; wys. 27,5 cm.
Francja, k. XIX w.
estymacja: 1 900 - 2 300 zł