Nr katalogowy: 205

Piotr THIES (brązownik, czynny ok. poł. XIX w.) - według

Nr katalogowy: 205

Król Jan III Sobieski konno

kompozycja metali (cynkal?); odlew, patyna; wys.38 cm; głęb. 18 cm; dł. 38 cm.
Warszawa, k. XIX w. (wg pierwowzoru z 1848).
estymacja: 4 200 - 4 800 zł