Nr katalogowy: 132

Malarz nieokreślony, polski cechowy, XIX w.

Nr katalogowy: 132

Apoteoza króla Jana III Sobieskiego, ok. poł. XIX w.

olej, płótno dublowane; 48 x 74 cm;
estymacja: 12 000 - 14 000 zł