Nr katalogowy: 109

Franciszek JAŹWIECKI (1900-1946)

Nr katalogowy: 109

Świerki w śniegu, 1939

olej, płótno fabrycznie naklejone na tekturę; 71 x 64 cm;
sygn. i dat. p. d. Fr. Jaźwiecki 1939
estymacja: 2 200 - 3 000 zł