Nr katalogowy: 105

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

Nr katalogowy: 105

Portret, 1954

olej, dykta; 15,5 x 11 cm;
sygn. i dat. przy górnej krawędzi: 1954 / Wlastimil / Hofman
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Cena sprzedaży 5 000 zł