Nr katalogowy: 101

Józef KRASNOWOLSKI (1879-1939)

Nr katalogowy: 101

Małe smuteczki

olej, płyta; 70 x 51 cm;
sygn. p. d.: J. Krasnowolski.
estymacja: 6 500 - 7 500 zł