Nr katalogowy: 100

Antoni TESLAR (1898-1972)

Nr katalogowy: 100

Dudziarz, 1923

olej, tektura; 47 x 34 cm;
sygn. i dat. p. d.: A. Teslar / … 1923.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł