Nr katalogowy: 95

Teodor WACYK (1886-?)

Nr katalogowy: 95

Dziewczyna w chuście

olej, tektura; 50 x 36 cm;
sygn. p. d.: T Wacyk.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł