Nr katalogowy: 93

Malarz nieokreślony, polski (?), XIX / XX w.

Nr katalogowy: 93

Kobieta w chuście [Salome spod Krakowa]

olej, płótno; 50 x 76 cm;
obraz przed konserwacją.
estymacja: 3 000 - 3 500 zł
Cena sprzedaży 2 500 zł