Nr katalogowy: 92

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

Nr katalogowy: 92

Autoportret, 1957

olej, płyta; 46 x 38 cm;
sygn. i dat l. d.: Wlastimil Hofman 1957
estymacja: 15 000 - 17 000 zł
Cena oferowana 14 000 zł