Nr katalogowy: 86

Bronisława RYCHTER-JANOWSKA (1868-1953)

Nr katalogowy: 86

Dworek, 1921

olej, tektura; 31,5 x 47 cm;
sygn. i dat. p. d.: B. RYCHTER-JANOWSKA 1921
estymacja: 6 000 - 7 000 zł
Cena oferowana 5 500 zł