Nr katalogowy: 83

J. KOŁODZIEJCZYK, 1 poł. XX w.

Nr katalogowy: 83

Tryptyk - Górale przy ognisku, 1931

olej, tempera, szkło;
sygn. na prawej kwaterze z lewej u dołu: Mal. J. Koł
estymacja: 3 000 - 3 600 zł