Nr katalogowy: 78

Kasper POCHWALSKI (1899-1971)

Nr katalogowy: 78

Pejzaż letni, 1955

olej, płótno; 48,5 x 51,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: Kasper Pochwalski / 6. IX. 1955 (częściowo ołówkiem).
estymacja: 2 000 - 2 400 zł