Nr katalogowy: 64

Stanisław BORYSOWSKI (1906-1988)

Nr katalogowy: 64

Motyw zimowy z mostem

olej, tektura; 26 x 32 cm;
sygn. i dat. p. d.: Borysowski / 1931 r.
estymacja: 3 300 - 4 300 zł
Cena sprzedaży 3 300 zł