Nr katalogowy: 52

Adam SETKOWICZ (1876-1945)

Nr katalogowy: 52

Zwózka siana

olej, tektura naklejona na płytę; 25 x 33,5 cm;
sygn. l. d.: A. Setkowicz.
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
Cena sprzedaży 5 500 zł