Nr katalogowy: 48

Artur MARKOWICZ (1872-1934)

Nr katalogowy: 48

Motyw z krakowskiego Kazimierza

akwarela, papier naklejony na tekturę; 9 x 16 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i opisany wzdłuż lewej krawędzi: A. Markowicz Kraków fragment / z Kazimierza
estymacja: 1 200 - 1 400 zł
Cena oferowana 1 000 zł