Nr katalogowy: 46

Aleksander KOTSIS (1836-1877)

Nr katalogowy: 46

Głowa Żyda, 1871

akwarela, ołówek, papier; 16,7 x 11,3 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisana p. d.: Kotsis 71 / w Krakowie
estymacja: 10 000 - 12 000 zł
Cena oferowana 9 000 zł