Nr katalogowy: 27

Monografista G.B., XIX w.

Nr katalogowy: 27

Skrzypek, 1869

ołówek, biała kredka, brązowy papier; 37 x 32,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: G.B. 1869.
estymacja: 1 500 - 1 900 zł