Nr katalogowy: 382

Andrzej KALINA (ur. 1952)

Nr katalogowy: 382

Z cyklu: Mówię, więc jestem III, 1987

mieszana technika graficzna (akwaforta, akwatinta, monotypia), tusz, papier; 80 x 60 cm (wymiar arkusza);
sygn., dat. i opisany u dołu: 'Z CYKLU "MÓWIĘ WIĘC JE
estymacja: 400 - 500 zł