Nr katalogowy: 371

Zbigniew NOWOSADZKI (ur. 1957)

Nr katalogowy: 371

Przystanek, 2004

olej, płótno; 46 x 38 cm;
sygn. i dat. na odwrocie obrazu: ZN [inicjał wiązany] 04-5 (w kole) / ZBIGNIEW NOWOSADZKI / 2004-5 III / PRZYSTANEK.
estymacja: 3 500 - 4 000 zł