Nr katalogowy: 369

Pervin Ece YAKACIK (ur. 1991)

Nr katalogowy: 369

The Water Surface, 2020

olej, płótno; 80 x 120 cm
sygn. i dat. p. d.: PEYŁ 07.20;
estymacja: 1 500 - 1 800 zł