Nr katalogowy: 368

JULIUSZ NARZYŃSKI (UR. 1934)

Nr katalogowy: 368

Jak fotografia wszystkich wiosen, 2010

olej, płótno; 81 x 116 cm;
sygn. i dat. śr. d.: Juliusz Narzyński 010
estymacja: 4 000 - 5 000 zł