Nr katalogowy: 366

JULIUSZ NARZYŃSKI (UR. 1934)

Nr katalogowy: 366

Jej rok urodzenia, 1993

olej, płótno; 46 x 55 cm;
sygn. i dat. l. d.: JNarzyński / 93;
estymacja: 5 000 - 6 000 zł