Nr katalogowy: 364

JAN SZANCENBACH (1928-1998)

Nr katalogowy: 364

Muszle i kawon, 1990

olej, płótno; 85 x 95 cm;
sygn. p. d.: Szancenbach;
estymacja: 25 000 - 35 000 zł
Cena oferowana 20 000 zł