Nr katalogowy: 339

Tomasz KAZIKOWSKI (ur. 1952)

Nr katalogowy: 339

Scena antyczna, 1997

kredka, cienkopis, akwarela, papier; 43 x 60,5 cm (wymiar arkusza);
sygn. i dat. p. d.: TOMASZ KAZIKOWSKI oraz TK [monogram wiązany artysty] 1997.
estymacja: 1 300 - 1 600 zł
Cena sprzedaży 1 800 zł