Nr katalogowy: 338

Józef PAKULSKI (1900-1975)

Nr katalogowy: 338

Kompozycja żałobna, 1960

litografia, papier; 40 x 53 cm (w świetle passe-partout) 47,5 x 64 cm (wymiar arkusza);
sygn., dat. i opisana u dołu: 1/3 Litografia "Kompozycja żałobna" Józef
estymacja: 800 - 1 000 zł