Nr katalogowy: 334

Franciszek MAŚLUSZCZAK (ur.1948)

Nr katalogowy: 334

Gdy przestanie padać deszcz, 1979

olej, płótno nabite na deskę; 19 x 36 cm;
sygn. i dat. l. g.: FRANCISZEK MAŚLUSZCZAK 1979.;
estymacja: 3 500 - 4 000 zł
Cena sprzedaży 4 300 zł