Nr katalogowy: 325

WITOLD-K (ur. 1932)

Nr katalogowy: 325

In Front of the Sun, 1967

litografia, papier; 56,5 x 40 cm (wymiar kompozycji), 64 x 45 cm (wymiar arkusza);
sygn., dat. i ed. u dołu: 53/80 Witopld K. 67 (ołówkiem); nakład: 53/80.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Cena sprzedaży 2 000 zł