Nr katalogowy: 319

Marcin BOGUSŁAWSKI (ur. 1980)

Nr katalogowy: 319

Pejzaż, 2000

technika własna (olej, tempera), tektura naklejona na płótno; 100 x 70 cm;
sygn. p. d.: M. Bogusławski;
estymacja: 1 300 - 1 600 zł