Nr katalogowy: 317

Lucjan MIANOWSKI (1933-2009)

Nr katalogowy: 317

Kroki we mgle, 1971

litografia barwna, papier; 76,5 x 54 cm (wymiar arkusza);
sygn., dat. i opisana u dołu po środku: Epr. d'a "Kroki we mgle" Lucjan Mianowski 71;
estymacja: 1 900 - 2 500 zł