Nr katalogowy: 314

Antoni FAŁAT (ur. 1942)

Nr katalogowy: 314

Ona, 1989

olej, płótno; 100 x 81 cm;
sygn. i dat. p. d.: ant. Fałat 20 II 1989.
estymacja: 10 000 - 13 000 zł
Cena oferowana 9 500 zł