Nr katalogowy: 313

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

Nr katalogowy: 313

Radiogram - Portret II, 1973

litografia barwna, papier; 65 x 34,5 cm (wymiar arkusza);
sygn. i dat. p. d. Lebenstein 73 (ołówkiem), l. d.: 63/100 (ołówkiem).
estymacja: 1 900 - 2 200 zł