Nr katalogowy: 309

Jacek SROKA (ur. 1957)

Nr katalogowy: 309

Biskup LEFEBRE - cykl 4 obrazów, 1999

olej, płótno; 81 x 38 cm (każdy);
opis autorski na odwrocie każdej z prac:
estymacja: 13 000 - 16 000 zł