Nr katalogowy: 308

Leon TARASEWICZ (ur. 1957)

Nr katalogowy: 308

Bez tytułu, 2019

akryl, płótno; 50 x 50 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: L. Tarasewicz 2019 / Acrylic on canvas / 50 x 50.
estymacja: 26 000 - 30 000 zł
Cena sprzedaży 24 000 zł