Nr katalogowy: 307

Ryszard GRZYB (ur. 1956)

Nr katalogowy: 307

Modlitwa o dobry sen, 2016

akryl, płótno; 80 x 120 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie:
estymacja: 28 000 - 33 000 zł