Nr katalogowy: 302

Erna ROSENSTEIN (1913-2004)

Nr katalogowy: 302

Kompozycja morska, 1967

olej, tektura; 34 x 24 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. na odwrocie: Erna Rosentein / Kompozycja morska / 1967.
estymacja: 55 000 - 70 000 zł
Cena oferowana 45 000 zł