Nr katalogowy: 381

Witold CHOMICZ (1910-1984)

Nr katalogowy: 381

Staropolska drukarnia, lata 70.- 80. XX w.

drzeworyt, papier; 51 x 37 cm (wymiar arkusza w świetle passe-partout);
sygn. i opisany u dołu: Oryg. drzeworyt WP Dyrektorowi Janowi Malikowi znawcy sztuki [n
estymacja: 1 300 - 1 700 zł