Nr katalogowy: 373

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

Nr katalogowy: 373

Bez tytułu, 1973

litografia, papier; 70 x 50 cm (wymiar arkusza);
nakład, sygn., dat. u dołu: 57/100 Lebenstein 73 (ołówkiem).
estymacja: 2 000 - 2 200 zł
Cena sprzedaży 1 900 zł