Nr katalogowy: 371

Wiesław KOZUB (ur. 1946)

Nr katalogowy: 371

Pejzaż z planetą, 2020

technika własna, olej, płyta pilśniowa; 102,5 x 100,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: W Kozub (ryta w warstwie malarskiej);
estymacja: 2 000 - 2 500 zł