Nr katalogowy: 370

Henryk WÓJCIK (1920-2009)

Nr katalogowy: 370

Śmierć gołębia

olej, ozdobne kamienie, płótno; 80 x 60 cm;
sygn. l. d.: H. Wójcik;
estymacja: 6 500 - 8 000 zł