Nr katalogowy: 357

Łukasz MANTAY (ur. 1988)

Nr katalogowy: 357

Zgrzyt

akryl, płótno; 50 x 50 cm;
sygn. p. d.: Lukasz/Mantay.
estymacja: 1 800 - 2 000 zł