Nr katalogowy: 356

Maciej BIENIASZ (ur. 1938)

Nr katalogowy: 356

Słońce, 1966

olej, płótno; 73 x 83 cm;
na odwrocie opis autorski: MACIEJ BIENIASZ / "SŁOŃCE" / OL/ PL. / 1966 oraz liczne adnotacje i nalepki.
estymacja: 6 500 - 8 000 zł