Nr katalogowy: 347

Tamara ŁEMPICKA (1898-1980)

Nr katalogowy: 347

Akt z wiolonczelą

akwaforta, papier; 16,5 x 10 cm (wymiar kompozycji), 28,5 x 23,5 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn. w odcisku: T. DE LEMPITZKI (w obrębie kompozycji,
estymacja: 5 000 - 7 000 zł
Cena sprzedaży 28 000 zł