Nr katalogowy: 338

Zdzisław LACHUR (1920-2007)

Nr katalogowy: 338

Scena żydowska, 1978

olej, płyta gipsowa; 57 x 71,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: ZLACHUR 78.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Cena oferowana 2 200 zł