Nr katalogowy: 337

Alicja CZERNECKA-MIKRUT (ur. 1957)

Nr katalogowy: 337

Deszczowe światło, 2010

akryl, płótno; 80 x 60 cm;
sygn. l. d.: A. CZERNECKA ;
estymacja: 2 200 - 2 500 zł