Nr katalogowy: 328

Andrzej TOBIS (ur. 1970)

Nr katalogowy: 328

Kwiaty cięte, 2014

olej, płótno; 120 x 120 cm;
na odwrocie opis autorski: KWIATY CIĘTE / Tobis 2014.
estymacja: 8 500 - 11 000 zł