Nr katalogowy: 325

Paulina TUSK (ur. 1992)

Nr katalogowy: 325

Z cyklu: Nieuchwytne, 2018

olej, płótno; 90 x 180 cm;
sygn. p. d.: Paulina Tusk.
estymacja: 1 500 - 2 500 zł