Nr katalogowy: 321

Grupa THE KRASNALS

Nr katalogowy: 321

Thomas Mann & Brigitte Bardot, z cyklu: Good Fellas, 2014

olej, płótno; 40 x 35 cm;
sygn. i opisana na odwrocie: „Thomas Mann, / Brigitte Bardot /” Good Fellas series / 2014 / The Krasnals / Whielki Krasnal;
estymacja: 6 000 - 11 000 zł
Cena sprzedaży 8 000 zł