Nr katalogowy: 317

Michał MISIAK (1973)

Nr katalogowy: 317

F-31, 2018

olej, płótno; 60 x 60 cm;
na odwrocie opis autorski: MM [monogram] / MICHAŁ MISIAK 2018 / "F -31" / OLEJ.
estymacja: 5 500 - 6 500 zł